5HTP hüdroksütrüptofaan Ecosh Life 90 kapslit

Tootekood: 702
Kaubamärk: Ecosh Life
Ühik: tk
Hind:
26,90 €
Kogus: - +
   - või -   

5HTP hüdroksütrüptofaan Ecosh Life 90 kapslit toetab füüsilist ja vaimset heaolu, annab hea une ja toetab lihaste- ja närvisüsteemi tööd. 5HTP on kasutatud juba ligi 50 aastat. Tal on stressi leevendav toime, mistõttu kasutatakse seda profülaktilise vahendina depressiooni ennetamiseks ja leevendamiseks. 

5HTP kasutatakse juhul kui esinevad: unehäired, depressioon, ärevus, migreen ja pingepeavalud, liigsöömisest tingitud  rasvumine, menstruatsioonieelsed sümptomid ja menstruatsioonieelne meeleoluhäire, tähelepanuhäired.

5HTP (5-Hydroxytryptophan) on aminohape, mis on saadud Griffonia taime seemnete ekstraktist. Aminohape 5-hüdroksütrüptofaan (5-HTP)  on oluline komponent, mis osaleb mitmetes ainevahetuse protsessides. 5-HTP abil teostatakse aminohapete ning hormoonide (serontoniini, melatoniini) sünteese, mis aitavad kaasa füüsilise ja vaimse heaolutunde säilitamisele. Tootele lisatud vitamiin B6 ja magneesiumtsitraat toetavad nimetatud protsesse.

5HTP hüdroksütrüptofaan Ecosh Life koostis:  5-hüdroksütrüptofaan (HTP-5) 150 mg, B6 vitamiin (püridoksiin), magneesiumtsitraat, mikrokristalliline tselluloos, taimne kapsel (hüdroksülpropüül metüültselluloos).

5HTP hüdroksütrüptofaan Ecosh Life kasutamine: 1 kapsel päevas vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Manustada veega või magustamata mahlaga hommikusöögi ajal. 

5HTP kohta loe lähemalt siit: https://en.wikipedia.org/wiki/5-Hydroxytryptophan 

Sarnased tooted

Kompleks vitamiin naistele Female Multiple Solgar 60 tabl on igapäevaseks tarbimiseks mõeldud kvaliteetne toidulisand, mis sisaldab kõiki olulisi vitamiine A, C, D, E ja B-grupi omi ning samuti eluks vajalikke mineraalained nagu kaltsium, magneesium, tsink ja seleen.

Tootekood: 84 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE
32,90 €

 

Tootekood: 127
29,90 €

Himaalaja kristallsool peeneteraline 1 kg on mugavas taassuletavas ja värskust hoidvas pakendis.

Tootekood: 455
2,29 €
Tootekood: 67 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE
17,90 €
Tootekood: 836 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE
26,90 €