Biotiin 5000 mcg Ecosh Life 90 taimset kapslit

Tootekood: 707
Kaubamärk: Ecosh Life
Ühik: tk
Hind:
16,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Biotiin 5000 mcg Ecosh Life 90 taimset kapslit hoiab küüsi, nahka ja juukseid normaalsena, aitab kaasa normaalsele energiavahetusele ning makrotoitainete ainevahetusele. 

B-vitamiinide hulka kuuluv tugevatoimeline bioaktiivne D-biotiin, tuntud kui iluvitamiin, osaleb koos teiste sama rühma vitamiinidega toidu energiaks muutmisel. Ilu vitamiinina on biotiinil tähtis roll naha, juuste ja küünte tervisele, kuna on üks tähtsamaid vitamiine  rakkude kasvamise ja uuenemise tagamisel. Biotiin  aitab kaasa makrotoitainete ainevahetusele, normaalsele energiavahetusele ja närvisüsteemi talitlusele. Paljude erinevate ülesannete kõrval aitab biotiin hoida ka limaskesti normaalsena ning toetab psühholoogilisi funktsioone. Biotiin takistab juuste väljalangemist, enneaegset vananemist ja halliks minemist. Kuiva naha puhul sageli kasutatav biotiin on vajalik rasvade lagundamiseks ja ainevahetuseks.

Biotiin on vajalik:

  • naha, juuste ja küünte tervisele
  • mikrotoitainete ainevahetusele – rakkude kasvule ja uuenemisele
  • normaalsele energiavahetusele ja limaskestale
  • normaalsele närvisüsteemi talitlusele ja psühholoogilistele funktsioonidele

 

Mida tähendab bioaktiive? Bioaktiivne aine on koheselt valmis minema biokeemiliste muundumiste ehk ainevahetuse võrgustikku, mis on organismide elu aluseks. Mitteaktiivsed vitamiinid tuleb rakus esmalt muuta aktiivseks, kuid bioaktiivne vitamiin on koensüümses vormis ja ei nõua enam rakus lisa reaktsioone. See omakorda hoiab kokku organismi ressursse nagu energiat ja organismile olulisi toitaineid.

Toode on laktoosi ja gluteenivaba.

Biotiin 5000 mcg Ecosh Life 90 vegetaarset kapslit koostis: mahuaine: riisijahu, D-biotiin, taimne kapsel (želeeriv aine pullulaan). Kogus: 90 vegetaarset kapslit, 500 mg kapsel, neto 50g.

Biotiin 5000 mcg Ecosh Life 90 taimset kapslit manustamine: soovituslik päevane annus on 1 kapsel  vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Soovitatud annust ei tohi ületada. Toidulisandit mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.  Hoida lastele kättesaamatus kohas. 

Biotiini kasulikkusest loe lähemalt siis: https://et.wikipedia.org/wiki/Biotiin

Sarnased tooted

 

Tootekood: 98 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE
26,90 €

Lüsiin on asendamatu aminohape, mida keha ise ei suuda tooda. Aminohapped on vajaliku valkude tootmiseks. Lüsiin on oluline kasvuks, nahkkoe paranemiseks ja hormoonide, ensüümide ja antikehade tootmiseks.

Tootekood: 108 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE
16,90 €

Tegemist on Firma Solgar esmaklassilise kvaliteediga mineraalide ja vitamiinide kompleksiga. Magneesium aitab reguleerida kaltsiumi transporti ja luudesse imendumist. Samuti on magneesium oluline närvisüsteemi ja lihaskoe jaoks. Selles tootes on ka vitamiin B6, mis aitab kaasa magneesiumi toimele.

Tootekood: 85 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE
19,90 €
Tootekood: 832 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE
16,90 €