Ensüüm Superzym Biolatte 60 kapslit

Tootekood: 774
Kaubamärk: Biolatte
Ühik: tk
Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
Hind:
22,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Ensüüm Superzym Biolatte 60 kapslit sisaldab kolme tähtsat vitamiini ja kolme tähtsat mikroelementi. Superzym on neile, kes ei söö lisaks vitamiine ja mikroelemente.

Ensüümid ehk fermendid (nende vanema nimetusega) on valgud, mis suudavad miljardeid kordi kiirendada kehale vajalikke keemilisi protsesse. Erinevalt paljudest muudest ketikujulistest valkudest on ensüümide aminoahelad keerdunud ruumiliseks, 3-dimensionaalseks, ning neil on väike, 2 - 4 aminohappest koosnev aktiivsuskeskus. Mõned ensüümid ei vaja tegutsemiseks lisaaineid, teistel on aga aktiivsuskeskuse toimimise juures olulised ka ko-faktorid ja ko-ensüümid, milleks on sageli mineraalained ja vitamiinid.

Ensüüme saame me endale sisse süüa ja ensüüme toodab ka meie keha ise. Kõige suuremas koguses, 50% ensüümidest toodetakse koos süljega, järgmisena tähtsuselt on võrdsed kõhunääre ehk pankreas ja meie soolestiku mikrofloora ehk peamiselt piimhappebakterid kumbki 25%. Toidus leidub ensüüme eriti rohkelt tooretes salatites (puu- ja köögiviljades, teravilja-idudes, pähklites) ning ka kuumutamata piimas ja muudes loomsetes saadustes. Ensüümid hakkavad hävinema, kui toidu tempetratuur tõuseb 48°C-ni ning 3-minutiline kuumutamine keemistemperatuuril hävitab toidust kõik ensüümid.
Yves Delatte selgitab ensüümide rolli eluslooduses nii: "Kui lõvi on saanud saagiks antiloobi, siis ta sööb esmalt siseelundid, et saaks võimalikult palju vitamiine ja ensüüme. Kass aga mängib saagiks saadud hiirega tunde nii, et sülge moodustuks võimalikult palju ensüüme, mis aitavad hiljem hiirt seedida. Haavata saanud loom lakub haavu isegi tunde, sest sülje-ensüümid leevendavad valu ja kiirendavad haavade paranemist. Loomad teavad alateadlikult seda, mida meie, inimesed, püüame avastada ja uuesti kasutusele võtta."

Kasulikud piimhappebakteri tüved võivad mitmekordistuda organismis, aga ensüümid ei lisandu iseenesest. 

Vajame regulaarselt lisaensüüme juhul, kui:
- on seedeprobleemid
- kasutad ravimeid
- on probleemid kehakaaluga
- ei söö piisavalt värskeid puu- ja juurvilju (vähemalt 500 g päevas)
- kasutad mikrolaineahju toidu valmistamisel
- sööd külmutatud või konserveeritud toitu
- sööd kiirtoitu või pool-fabrikaate
- suitsetad või kasutad liiga palju alkoholi
- on allergia, sh toiduallergia
- on pärmseene vohamine
- on kuiv ja rasvane nahk
- on nõrgad küüned või õhukesed juuksed
- on menstruatsiooniprobleemid
- on kõrvetised
- lon aktoositalumatus, tsölliaakia
- on halb enesetunne on peale söömist
- on ühekülgne toiduvalik
- on kerged hormonaalhäired

Kasutamine:
1 kapsel päevas veega või vastavalt terapeudi või arsti soovitusele. Võtta söögikorra ajal või vahetult pärast söömist.
Ensüümitooteid ei tohi manustada koos teiste ravimite ega ka alkoholiga (vahe peab olema vähemalt 1 tund).

Palun pane tähele:
Toidulisand ei asenda mitmekülgset toitumist.

Koostis: mahuaine (mikrokristalliline tselluloos), želatiinkapsel (veisepõhine), lipaas (β-galaktosidaas), koensüüm (Q10), laktaas, α-alaktosidaas, fütaas, α-amülaas, proteaas, paakumisvastane aine (magneesiumstearaat).

Ensüüm Superzym Biolatte on laktoosi- ja gluteenivaba.

Sarnased tooted

Probiootikum Boulardii Biolatte 110 kapslit on soolestiku limaskesta toetuseks.

Tootekood: 771 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
39,90 €

Probiootikum Boulardii Biolatte 30 kapslit on soolestiku limaskesta toetuseks.

Tootekood: 770 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
19,90 €

Probiootikum Original Biolatte 60 kapslit on toode, mille loomisest algas 1989. aastal Soome firma Biolatte OY ajalugu. See on esimene algupäranepiimhappebaktereid sisaldav toode, milles sisalduvad tugevad ja teaduslikult uuritud inimorganismi omased piimahappebakterite tüved on valmis toetama sinu organsimi vastupanuvõimet.

Tootekood: 773 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
29,90 €

Probiootikum Original Biolatte 60 kapslit on toode, mille loomisest algas 1989. aastal Soome firma Biolatte OY ajalugu. See on esimene algupäranepiimhappebaktereid sisaldav toode, milles sisalduvad tugevad ja teaduslikult uuritud inimorganismi omased piimahappebakterite tüved on valmis toetama sinu organsimi vastupanuvõimet.

Tootekood: 772 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
19,90 €

Probiootikum Travel Biolatte 30 kapslit on suurepärane toode reisijatele, mis ühendab endas piimhappebaktereid, tsinki ja limaskesti kaitsvat Saccharomyces cerevisiae, sp. boulardiid. Toode on mugavas väikeses pakendis, et seda saaks ka reisi ajal kasutada. Tarvitamist võib alustada juba enne reisi. Tootes olev tsink toetab rasvhappe ainevahetust ja immuunsüsteemi normaalset tööd.

Tootekood: 776 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
23,90 €