Lõhefilee pala kuumsuitsu 260g

Tootekood: 583
Kaubamärk: Dirhami
Ühik: tk
Hind:
7,19 €
Kogus: - +
   - või -   

Lõhefilee pala kuumsuitsu 260g on luudeta lõhesteik - küpsetatud, suitsutatud ja valmis nautimiseks.

Kuumsuitsutatud lõhe on suitsune, kuid samas mahlane ning lõhele omase maitsega. Dirhami kalatööstuse kuumsuitsu lõhefilee on luudeta steik- nagu tükike värsket lõhe, kuid ära küpsetatud, suitsutatud ning valmis söömiseks. Samuti on Dirhami kalatööstuse valikus kuumsuitsu lõhe pipradekooriga ning juustutäidisega. Kõik Dirhami õrnsoolatud lõhefilee kalad on alati valmistatud kvaliteetsest värskest kalast, mis ei ole külmutatud.

Dirhami kalatööstuse lõhe kasvatatakse Lofootide piirkonnas Põhja-Norras ja Lofootidest põhjapool. Lõhet transporditakse otse Norra kasvandusest ja töödeldakse 24 tunni jooksul. See tagab Dirhami lõhe värskuse ja kvaliteedi. 

Dirhami kalatööstus (Fish Gourmet) töötleb värsket kala ning toodab gurmee kalatooteid Loode-Eestis, Dirhami sadamas. Kalatööstus kasvas välja soovist pakkuda klientidele võimalikult värsket ja kvaliteetset kala.

Dirhami kalatööstust haldab Eesti kapitalil põhinev Derhamn OÜ. Kalatööstuse koduks on 2014. aastal valminud kalanduskeskus Dirhami sadamas. Dirhami kalatööstuse eesmärk on müüa ja toota kvaliteetseid kalatooteid värskest kalast.

Dirhami kalatööstuse tootevalikus on graavi- ja soolakala, külmsuitsutatud ja kuumsuitsutatud kala ning kvaliteetsed kala valmistooted. Samuti saab osta toorest kala. Kalasortidest kasutatakse nii kohalikku kala kui ka kvaliteetset lõhe Põhja-Norrast ning valikus on ka ookeanikalad nagu näiteks tuunikala.Toodete valik laieneb pidevalt.

Dirhami kalatööstuse soov on väärtustada vanu Ranna-Rootsi kalandustraditsioone ning samal ajal pakkuda uudseid tooteid, mille valmistamisel on kasutatud värsket ja kvaliteetset kala. Valikus on nii klassikaks muutunud maitsed kui ka uued maitsekombinatsioonid. Klientide lemmikud on näiteks külmsuitsu lõhefilee viilud ning kuumsuitsu lõhefileepala juustuga. Samuti proovitakse üha enam uudseid maitsekombinatsioone nagu näiteks koriandri ja chilli õrnsoola lõhefilee viilud ning pipradekooriga lõhepala.

Võtmesõna on kvaliteet

Kõige olulisem märksõna Dirhami kalatööstuses on kvaliteet. Kalade töötlemisel ning toodete valmistamisel kasutatakse esmaklassilist Euroopa kalatööstuse tehnoloogiat. See muudab tootmise kiireks, efektiivseks ning tagab Dirhami kalatoodete kvaliteedi. Kala puhul on kõige olulisemaks selle värskus. Seda nii müüdava toorkala kui Dirhami kalatööstuse toodangu puhul. Näiteks Põhja-Norra lõhe jõuab Dirhamisse 2 korda nädalas.

 

Sarnased tooted

Muusika valimik Toivo Kurmeti heliloomingust.

Tootekood: 875
13,90 €

Berrichi päevakreem day age defence 50 ml moodustab ideaalse ökoloogiliselt puhta koosluse vitamiinidest ja rasvhapetest, millele on lisatud tugevaimat looduslikku vananemisvastast toimeainet astaksantiini. Berrichi päevakreem on kerge tekstuuriga ja imendub kiiresti, niisutades su nahka sügavuti. Teadlased on tõestanud, et kasutades Berrichi päevakreemi, naha loomulik vananemine aeglustub. Kreem kaitseb sind UV-kiirguse ja keskkonnast tingitud kahjulikkuse eest. Lisaks aitab võidelda nahaprobleemidega nagu akne, psioriaas ja ekseem.

 

Tootekood: 507
36,90 €