Teadvus. Kas tahad teada, kes sa päriselt oled ja mida tegelikult suudad (2017) - Dr. Terry D. King

Tootekood: 877
Kaubamärk: Ökokaubamaja
Ühik: tk
Hind:
13,90 €

Teadvus. Kas tahad teada, kes Sa päriselt oled ja mida tegelikult suudad? Teadvuse kasutamine. Kaugvaatlus. Kaugmõjutamine. Transdimensionaalne Suhtlus.

Kas teadsid, et presidendid, valitsused ja suurettevõtted on meediumeid, ekstrasensse, kaugvaatlust, -mõjutamist ning kanaldamist ehk transdimensionaalset suhtlust aastakümneid kasutanud oma otsuste tegemisel?

“TEADVUS” põhineb aastate pikkuse uurimustöö ja katsetuste tulemustel. See on tõeline teadvuse kasutamise käsiraamat. Avaldame esimest korda oma saladused T.I.M.E. eksperimentidest.

Teretulemast “Teadvusse”

Mis oleks, kui ma ütleksin sulle, et aja ja ruumi painutamine, tuleviku ennustamine ning tundmatu nähtamatu sihtmärgi leidmine on võimalik? Mis oleks, kui ma ütleksin sulle, et me oleme leidnud reaalsuse loomise või muutmise – „mõte-mõttele“, „mõistus-mõistusele“ ja „mõistus-sündmusele“  saladuse?

Inimese aju on tõeliselt märkimisväärne tajuorgan. See võtab vastu uskumatul hulgal infot, mille sisust me oleme teadlikud vaid osaliselt. Aju toimib mitmesuguseid reaalsuse-niite kokku põimides imeliselt, andes reaalsust luues pildile viimase lihvi ja muutes selle äärmiselt tõeluse sarnaseks. Kõike eelnevalt räägitut silmas pidades oleme läbi viinud katseid, mis on seotud alateadvuse, kaugvaatluse, kaugmõjutamise ja transdimensionaalse suhtlusega. Veenvalt on tõestatud, et inimese õigesti fookustatud mõte suudab füüsilist massi mõjutada ja muuta. Nüüd teatakse ja mõistetakse, et tegelikult on inimese mõte vastasmõjus meie füüsilise universumiga. Oleme olnud tunnistajaks haigete vähirakkude tervendamisele ainult inimeste mõtte jõul. Oleme näinud, kuidas inimese mõistus mõjutab materiaalset maailma tuhandel moel.

Ajalooliselt on iga suurem teaduslik läbimurre alanud lihtsast ideest, mis ähvardab pea peale pöörata kõik senised tõekspidamised. „Maakera on ümmargune“ seisukohta naeruvääristati kui täiesti võimatut, kuna enamik inimesi uskus, et siis voolaks ookean planeedilt maha. Kitsa silmaringiga inimesed on alati viha välja valanud isikute peale, kes on nende jaoks mõistetamatud. On selliseid, kes loovad, ja neid, kes lammutavad. Suuri mõtlejaid on vähemus ikka kartnud.

See raamat paljastab tõelise, „mõte-mõttele“, „mõistus-mõistusele“ ja „mõistus-sündmusele“ reaalsuse loomise saladuse. Kaugvaatlus, -mõjutamine ja transdimensionaalne suhtlemine on osutunud kasulikeks oma varjatuse, silmatorkamatuse ja seadusliku määratluse puudumise tõttu. See põhjalikel uuringutel põhinev raamat on kirjutatud lugejasõbralikus vormis ja kirjeldab sooritatud eksperimente kaasahaaravalt. Siia kogutu näitab, mida me suudame saavutada, kui ületame traditsioonilisi teaduse ja vaimsuse piire. Raamat on loodud, täitmaks tühimikku tänapäevase parima teaduse ja mineviku ajatu tarkuse vahel, põimides need kaks kokku meie elu ja loovuse paremaks mõistmiseks.

Teadvusest loe lähemalt: https://et.wikipedia.org/wiki/Teadvus

Sarnased tooted

Toivo Kurmeti muusikalooming kannab kuulaja kaasa peenematesse sfääridesse, rebides katki argielu jämeda katte, õilistades hinge, pannes unustama eluraskusi, tiivustades kuulajat heldima, kannustades igas inimeses peituvat head ka teistele pakkuma. Kurmeti muusika, mis pärineb justkui kõrgematest vaimsetest sfääridest, sisaldab maagilist koodi, mis ühendab eri laadi figuratsioonid tervikuks.

Tootekood: 874
18,90 €

Muusika ja Toivo Kurmeti meloodiaid ja laule.

Tootekood: 872
13,90 €

Muusika valimik Toivo Kurmeti heliloomingust.

Tootekood: 875
13,90 €