Varjatud Tervisevalem, viies täiendatud trükk (2016) - Jüri Lina

Tootekood: 871
Kaubamärk: Jüri Lina
Ühik: tk
Hind:
18,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Varjatud tervisevalem on Jüri Lina raamatu viies, täiendatud trükk (2016), kogumahuga 288 lk, mis vahendab ametliku statistika taustal kokkuvõtvalt üha uusi teatavaks saavaid võimalusi, kuidas säilitada ja parandada tervist. Siin saavad keset propagandamüra sõna kriitiliselt mõtlevad arstid, kes tutvustavad oma jahmatavaid avastusi. Lugejat püütakse veenda, millised saatuslikud tagajärjed võivad olla hädavajaliku informatsiooniga manipuleerimisel.

Varjatud tervisevalem raamatu uues, täiendatud trükis on rohkesti tähelepanu pööratud varjatud informatsioonile, sealhulgas ülitähtsa D-vitamiini kohta, mis muu hulgas suudab takistada vähkkasvajate vohamist. Tuleks hoiduda kahjulikke aineid sisaldavatest toitudest ja jookidest. Ohtlikumatest on kogumikus juttu: fluorist, aspartaamist, naatriumglutamaadist, olestrast. Käsitletakse ka vaktsineerimiskahjustusi ja hoiatatakse muudegi ohtude eest. Ennekõike näitab see raamat, kui tähtis on mineraalide ja vitamiinide tasakaal inimorganismis.

Oluliste vitamiinide annuste suurendamisel võib päästa inimelusid, kergendada haigete seisundit ja koguni paljudest eluohtlikest haigustest terveks ravida (näiteks teetanus, kuigi ametlikult on see ravimatu). Läkaköhast, tuberkuloosist ja hepatiidist on lihtne lahti saada, nagu selgub arstiteadlaste uuringuist, mida aga ei taheta arstidele edasi rääkida. Uurimused on olemas, järeldused on lihtsad, võiks päästa hulga inimelusid, aga millegipärast seda ei tehta!?

Samal ajal nenditakse uurimustes, et enamik inimesi kannatab vitamiinide ja mineraalide vaeguse käes, sest tööstuslikes toiduainetes on väga vähe või üldse mitte vitamiine alles, näiteks B12, mistõttu tekivad närvihaigused ja koguni äkksurmad.

Uuringud on kestnud mitu aastat, abistamaks arste ja patsiente. Ometi pole neist avalikkusele räägitud. Justkui keegi ei tahaks terveid inimesi näha. Teatud andmed vitamiinide ülipositiivse mõju kohta on koguni salastatud.

Autor: Jüri Lina
Ilmumisaasta: viies täiendatud trükk, jaanuar 2016
Keel: eesti
Raamatu formaat: Kõvakaaneline
Lehekülgi: 288
Mõõdud: 213x149

Varjatud tervisevalem raamatu autori Jüri Lina ja tema tegemiste kohta loe lähemalt siit:  https://et.wikipedia.org/wiki/Jüri_Lina 

Sarnased tooted
Tootekood: 878 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
8,09 € (10%)
8,99 €

Teadvus. Kas tahad teada, kes Sa päriselt oled ja mida tegelikult suudad? Teadvuse kasutamine. Kaugvaatlus. Kaugmõjutamine. Transdimensionaalne Suhtlus.

Kas teadsid, et presidendid, valitsused ja suurettevõtted on meediumeid, ekstrasensse, kaugvaatlust, -mõjutamist ning kanaldamist ehk transdimensionaalset suhtlust aastakümneid kasutanud oma otsuste tegemisel?

“TEADVUS” põhineb aastate pikkuse uurimustöö ja katsetuste tulemustel. See on tõeline teadvuse kasutamise käsiraamat. Avaldame esimest korda oma saladused T.I.M.E. eksperimentidest.

Tootekood: 877 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
12,51 € (10%)
13,90 €