Vitamiin D3 tilgad Solgar

Tootekood: 98
Kaubamärk: Solgar
Ühik: tk
Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
Hind:
27,90 €
Kogus: - +
   - või -   

Organism toodab D-vitamiini, kui inimene on päikese käes. Eestis on enamuse aastast päikest vähe ning sageli ei söö me ka piisavalt vitamiini D3 sisaldavaid toite (rasvane kala, munad). D3 vitamiini on vajalik manustada igapäevaselt. Sealjuures sõltub kogus inimese elustiilist ja tervislikust seisundist. Üldiselt vajavad täiskasvanud umbes 1000 iu D3 vitamiini, kuid paljud arvavad, et seda tuleks võtta veelgi rohkem. D-vitamiin aitab kaasa ka kaltsiumi ja fosfori imendumisele.

See toode on apelsinimaitsega ning sobib ideaalselt neile, kellel on raske neelata kapsleid või tablette. Mugav pipett võimaldab doosi reguleerida. Vitamiini saate soovi korral lisada jookidesse või võtta otse pipetist.

Solgar on rahvusvaheliselt tunnustatud innovaatiliste ja teaduspõhiste kvaliteetsete toidulisandite tootja. Solgar on aasta-aastalt täiustanud ning välja töötanud kõrgekvaliteedilisi vitamiine ja loodustooteid aastast 1947, toetamaks ja parandamaks inimeste tervist ja elukvaliteeti.

Kasutamine:
Palun loksutage enne kasutamist. Toidulisandina täiskasvanutele kuni 9 tilka päevas. Toodet on soovitav manustada koos toiduga või vastavalt toitumisnõustaja soovitustele. Toidulisandit võib lisada jookide hulka või manustada otse pipetist. Kalibreeritud pipett on tootega kaasas.

Toode ei sisalda: Gluteen, nisu, piimatooted, soja, pärm, säilitusained, magusained, kunstliku värvi- või maitseained.

Toode sobib: Taimetoit - Kosher

Palun pane tähele:
Ärge ületage soovitatud kogust. Kui olete rase, imetate, võtate ravimeid või teil on mõni tervisehäire, konsulteerige enne toote manustamist arstiga.

D3 vitamiin ja rohkem infot selle kohta: https://en.wikipedia.org/wiki/Cholecalciferol 

 

Sarnased tooted

See toode on pehmes geelkapslis, mis sisaldab kalamaksaõli.

Tootekood: 110 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
35,90 €

See toode on pehmes geelkapslis, mis sisaldab kalamaksaõli.

Tootekood: 122 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
11,90 €

See toode on pehmes geelkapslis, mis sisaldab kalamaksaõli.

Tootekood: 93 ,   Laoseis: TOODE LAOS OLEMAS, VÕIMALIK KOHENE VÄLJASTAMINE!
19,90 €