Kingiideed

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Kinkekaart 15 EUR

Ökokaubamaja kinkekaart kehtivusega kuni 31.detsember 2016.

Kinkekaardile on kirjutatud unikaalne sooduskupong mis annab 15 EUR soodustuse mistahes ostul www.okokaubamaja.ee veeebikeskonnas.

Tootekood: 420 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
15,00 €
Kinkekaart 20 EUR

Ökokaubamaja kinkekaart kehtivusega kuni 31.detsember 2016.

Kinkekaardile on kirjutatud unikaalne sooduskupong mis annab 20 EUR soodustuse mistahes ostul www.okokaubamaja.ee veeebikeskonnas.

Tootekood: 421 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
20,00 €
Kinkekaart 30 EUR

Ökokaubamaja kinkekaart kehtivusega kuni 31.detsember 2016.

Kinkekaardile on kirjutatud unikaalne sooduskupong mis annab 30 EUR soodustuse mistahes ostul www.okokaubamaja.ee veeebikeskonnas.

Tootekood: 422 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
30,00 €
Kinkekomplekt mesi 300 g ja eksklusiivne taimetee 35 g lipikarbis Artisan Honey

Kinkekomplekt: mesi ja eksklusiivne taimetee käsitsi valmistatud puidust lippidest kinkekarbis.

Tootekood: 605 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
22,90 €
Laste mängurong PIP Marga Meadow

Laste mängurong Pip armastab lugeda raamatuid. Kuna teda huvitavad paljud asjad, siis seepärast pöörduvadki Pipa sõbrad tihti tema poole nõu ja abi saamiseks. Pip teab, mis öösel metsas toimub. Ta tunneb kõiki, kes elavad maa-alustes urgudes ja võib rääkida neist palju huvitavaid lugusid. Veel armastab Pip igasuguseid taimi ja tal on suur kuivatatud lehtede kogu, mida ta hoiab oma raamatute vahel. Pip oskab lugeda sajani.

Tootekood: 631 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
5,90 €
Laste mängurong DRAKO Marga Meadow

Laste mängurong Drako on lõbus, reibas ja muretu urulane. Drako armastab unistada ja tal on tihti pea pilvedes. Drako on looduslaps. Kui ta on mures või rahutu, hakkab ta närima õielehti, et tulla toime oma tunnetega. Ta armastab vaadata tähti ja unistab, et ühel päeval saab ta endale päris teleskoobi.

Tootekood: 632 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
5,90 €
Laste mängurong SPIKE Marga Meadow

Laste mängurong Spike on urulastest kõige julgem ja kõige kiirem. Spike oskab ujuda ja hoopleb sellega pidevalt. Spike ei karda üldse pimedat ja talle meeldib rääkida õuduslugusid. Ta sõbrustab nahkhiirtega ja mõnikord ripub nendega koos, pea alaspidi.

Tootekood: 633 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
5,90 €
Lotte Maskimäng Höp

Lotte maskimäng arendab laste fantaasiat, annab inspiratsiooni ja pakub ideid spontaanseks rollimänguks või teatrietenduseks.

Tootekood: 489 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
6,90 €
Lotte Loovkaardid Höp

Lotte loovkaartide mängulised tegevused on seotud igapäevaste teemadega, millega eelkooliealised lapsed tihedalt kokku puutuvad. Nii saab näiteks lapsega arutleda teemadel, mis kujuga on tema naba või mis sõnad riimuvad tema nimega. Loovkaardid sisaldavad ilusaid Lotte-teemalisi illustratsioone, loovülesandeid ja mänguideid. Paljudel ülesannetel puudub õige vastus. Loovkaartide eesmärgiks on last inspireerida ning suunata nii, et ta jõuab lahenduseni enda loogikat ja ideid kasutades. Kaardid sobivad kasutamiseks nii kodus kui reisil.

Tootekood: 491 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
11,95 €
Laste tegevuskaardid 123 Höp

Laste tegevuskaardid 123 on abiks numbrite ja kujundite õppimisel, arvutamise harjutamisel. Lapsed omandavad uusi teadmisi läbi mängu palju kiiremini. 

Tootekood: 486 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
11,90 €
Laste tegevusvihik ABC Höp

Laste tegevusvihik ABC sisaldab palju põnevaid tegevusi tähtede õppimiseks, lugemise ja kirjutamise harjutamiseks.

Tootekood: 487 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
5,50 €
Laste tegevusvihik 123 Höp

Laste tegevusvihik 123 sisaldab palju põnevaid tegevusi numbrite ja kujundite õppimiseks, arvutamise harjutamiseks. Vihikust leiab nii erinevaid käelisi tegevusi kui ka loovaid nuputamisülesandeid.

Tootekood: 488 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
5,50 €
Kleepsuvihik Minu Köök Höp

Kleepsuvihik “MINU KÖÖK” kleepsudega saab meisterdada terve komplekti mänguköögi tarvikuid. Pappkastist ise tehtud pliit koos toidupakenditega on lihtne, ilus ja keskkonnasäästlik alternatiiv kallitele valmistoodetele.

Tootekood: 492 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
9,90 €
Film Toivo Kurmet "Meloodiate lummuses" DVD plaat

Film Toivo Kurmeti muusikapärandist tutvustab neid kauneid meloodiaid, mida helilooja Toivo Kurmet (1949-2003) endast maha jättis. Vastuseis tema loomingule oli nõukogude okupatsiooni ajal nii suur, et ta oli sügisel 1979 sunnitud emigreerima Läände. Paraku läbis kogu tema eluteed mingi nukker paratamatus. Tema tööd ja tegemised ei õnnestunud nii, nagu ta algul optimistlikult oli lootnud. Osaliselt kajastub see tema teostes. Naasmine Saksamaalt kodumaale 1990 lõppes väga halvasti.

Tootekood: 876 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
14,90 €
Muusika Toivo Kurmet "Fragmentaarne sümfoonia" CD plaat

Toivo Kurmeti muusikalooming kannab kuulaja kaasa peenematesse sfääridesse, rebides katki argielu jämeda katte, õilistades hinge, pannes unustama eluraskusi, tiivustades kuulajat heldima, kannustades igas inimeses peituvat head ka teistele pakkuma. Kurmeti muusika, mis pärineb justkui kõrgematest vaimsetest sfääridest, sisaldab maagilist koodi, mis ühendab eri laadi figuratsioonid tervikuks.

Tootekood: 874 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
18,90 €
Muusika Toivo Kurmet "Muusikavooluses" CD plaat

Muusika ja Toivo Kurmeti meloodiaid ja laule.

Tootekood: 872 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
13,90 €
Muusika Toivo Kurmet "Tagasivaade. Taaskohtumine "Virmalistega"" CD plaat

”Virmaliste” (1966-1977) teine kogumik sisaldab Toivo Kurmeti (1949-2003) vähetuntud laule, pannes ühtlasi punkti ansambli salvestuste avaldamisele.

Tootekood: 873 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
13,90 €
Muusika Toivo Kurmet "Visioonid" CD plaat

Muusika valimik Toivo Kurmeti heliloomingust.

Tootekood: 875 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
13,90 €