Lastele

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Kleepsuvihik Minu Köök Höp

Kleepsuvihik “MINU KÖÖK” kleepsudega saab meisterdada terve komplekti mänguköögi tarvikuid. Pappkastist ise tehtud pliit koos toidupakenditega on lihtne, ilus ja keskkonnasäästlik alternatiiv kallitele valmistoodetele.

Tootekood: 492 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
9,90 €
Laste mängurong DRAKO Marga Meadow

Laste mängurong Drako on lõbus, reibas ja muretu urulane. Drako armastab unistada ja tal on tihti pea pilvedes. Drako on looduslaps. Kui ta on mures või rahutu, hakkab ta närima õielehti, et tulla toime oma tunnetega. Ta armastab vaadata tähti ja unistab, et ühel päeval saab ta endale päris teleskoobi.

Tootekood: 632 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
5,90 €
Laste mängurong PIP Marga Meadow

Laste mängurong Pip armastab lugeda raamatuid. Kuna teda huvitavad paljud asjad, siis seepärast pöörduvadki Pipa sõbrad tihti tema poole nõu ja abi saamiseks. Pip teab, mis öösel metsas toimub. Ta tunneb kõiki, kes elavad maa-alustes urgudes ja võib rääkida neist palju huvitavaid lugusid. Veel armastab Pip igasuguseid taimi ja tal on suur kuivatatud lehtede kogu, mida ta hoiab oma raamatute vahel. Pip oskab lugeda sajani.

Tootekood: 631 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
5,90 €
Laste mängurong SPIKE Marga Meadow

Laste mängurong Spike on urulastest kõige julgem ja kõige kiirem. Spike oskab ujuda ja hoopleb sellega pidevalt. Spike ei karda üldse pimedat ja talle meeldib rääkida õuduslugusid. Ta sõbrustab nahkhiirtega ja mõnikord ripub nendega koos, pea alaspidi.

Tootekood: 633 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
5,90 €
Laste tegevuskaardid 123 Höp

Laste tegevuskaardid 123 on abiks numbrite ja kujundite õppimisel, arvutamise harjutamisel. Lapsed omandavad uusi teadmisi läbi mängu palju kiiremini. 

Tootekood: 486 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
11,90 €
Laste tegevusvihik 123 Höp

Laste tegevusvihik 123 sisaldab palju põnevaid tegevusi numbrite ja kujundite õppimiseks, arvutamise harjutamiseks. Vihikust leiab nii erinevaid käelisi tegevusi kui ka loovaid nuputamisülesandeid.

Tootekood: 488 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
5,50 €
Laste tegevusvihik ABC Höp

Laste tegevusvihik ABC sisaldab palju põnevaid tegevusi tähtede õppimiseks, lugemise ja kirjutamise harjutamiseks.

Tootekood: 487 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
5,50 €
Lotte Loovkaardid Höp

Lotte loovkaartide mängulised tegevused on seotud igapäevaste teemadega, millega eelkooliealised lapsed tihedalt kokku puutuvad. Nii saab näiteks lapsega arutleda teemadel, mis kujuga on tema naba või mis sõnad riimuvad tema nimega. Loovkaardid sisaldavad ilusaid Lotte-teemalisi illustratsioone, loovülesandeid ja mänguideid. Paljudel ülesannetel puudub õige vastus. Loovkaartide eesmärgiks on last inspireerida ning suunata nii, et ta jõuab lahenduseni enda loogikat ja ideid kasutades. Kaardid sobivad kasutamiseks nii kodus kui reisil.

Tootekood: 491 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
11,95 €
Lotte Maskimäng Höp

Lotte maskimäng arendab laste fantaasiat, annab inspiratsiooni ja pakub ideid spontaanseks rollimänguks või teatrietenduseks.

Tootekood: 489 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
6,90 €