PROTEIINID

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna
Mahe kanepi proteiinipulber Canah 500 g

Mahe kanepi proteiinipulber sisaldab 50% täisväärtuslikku proteiini. Kõik 21 aminohapet, sealhulgas 8 asendamatut. Kerge seedida, kergesti imenduv. Allergia- ja gluteenivaba.

Tootekood: 407 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
20,90 €
Proteiinisegude proovipakkide komplekt Purition 6x40 g

Proteiinisegude proovipakkide komplekt sisaldab igast tootevalikuts olevat maitset, kokku 6 pakki. Üks pakk on 40 g ehk 1 portsjon.

Tootekood: 792 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
17,90 €
Proteiinisegu kookospähkliga Purition 500 g

Proteiinisegu kookospähkliga Purition on 100% naturaalne, tervislik ja täisväärtuslik proteiinisegu, mis sisaldab hulgaliselt tervislikke omega-rasvhappeid, kiudaineid ja kvaliteetset proteiini. Sobib kasutamiseks igapäevaselt toidukorra täiendajana, selle asendajana, trennijärgse taastajana või maitsva ja kõhusõbraliku vahepalana. 

Tootekood: 787 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
28,90 €
Proteiinisegu maasikamaitsega Purition 500 g

Proteiinisegu maasikamaitsega Purition on 100% naturaalne, tervislik ja täisväärtuslik proteiinisegu, mis sisaldab hulgaliselt tervislikke omega-rasvhappeid, kiudaineid ja kvaliteetset proteiini. Sobib kasutamiseks igapäevaselt toidukorra täiendajana, selle asendajana, trennijärgse taastajana või maitsva ja kõhusõbraliku vahepalana. 

Tootekood: 793 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
28,90 €
Proteiinisegu mandlitega Purition 500 g

Proteiinisegu mandlitega Purition on 100% naturaalne, tervislik ja täisväärtuslik proteiinisegu, mis sisaldab hulgaliselt tervislikke omega-rasvhappeid, kiudaineid ja kvaliteetset proteiini. Sobib kasutamiseks igapäevaselt toidukorra täiendajana, selle asendajana, trennijärgse taastajana või maitsva ja kõhusõbraliku vahepalana. 

Tootekood: 786 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
28,90 €
Proteiinisegu pistaatsipähklitega Purition 500 g

Proteiinisegu pistaatsiapähklitega Purition on 100% naturaalne, tervislik ja täisväärtuslik proteiinisegu, mis sisaldab hulgaliselt tervislikke omega-rasvhappeid, kiudaineid ja kvaliteetset proteiini. Sobib kasutamiseks igapäevaselt toidukorra täiendajana, selle asendajana, trennijärgse taastajana või maitsva ja kõhusõbraliku vahepalana. 

Tootekood: 788 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
28,90 €
Proteiinisegu vegan kanepivalguga Purition 500 g

Proteiinisegu vegan kanepivalguga Purition on 100% naturaalne, tervislik ja täisväärtuslik proteiinisegu, mis sisaldab hulgaliselt tervislikke omega-rasvhappeid, kiudaineid ja kvaliteetset proteiini. Sobib kasutamiseks igapäevaselt toidukorra täiendajana, selle asendajana, trennijärgse taastajana või maitsva ja kõhusõbraliku vahepalana. 

Tootekood: 791 ,   Laoseis: LAOS OLEMAS
28,90 €