Purition kui toidukorra asendaja

22.10.2019
Purition kui toidukorra asendaja

 

MIS ON Purition?

 

Purition on tervislik smuutisegu, mis on valmistatud lihtsatest täisväärtuslikest päris toidu koostisosadest - ja selle all peame silmas seemneid ja pähkleid. Puritionis leiduvad valgud, looduslikud rasvad, kiud, vitamiinid ja mineraalid pärinevad just segus kasutatavatest päris toidu koostisosadest.
Puritioni tasakaalustatud segudes ei ole suhkrulisandeid, kunstlikke magustajaid, lõhna- ja maitseaineid ega muid täitaineid. Maitsel ja lõhna- ning maitseainetel on päris suur vahe. Puritioni segu Strawberry on valmistatud päris maasikatest, mitte maasika maitse- ja lõhnaainetest; Vanilla toode jällegi on valmistatud päris Madagaskari vanillikaunadest. Tutvu Puritioni koostisosadega ja sa näed ning tunned selle kasutamisel erinevust!

 

TÄIUSLIK ALGUS IGALE PÄEVALE.... JA IGALE EESMÄRGILE 
Purition sobib kasutamiseks igapäevaselt toidukorra täiendajana, selle asendajana, trennijärgse taastajana või maitsva ja kõhusõbraliku vahepalana.

 

Sul on aktiivne elustiil
Purition sisaldab toitvalt tasakaalukat segu valkudest (nii piima kui ka taimsetest valkudest), seemnetest saadavatest tervislikest rasvadest ja kiududest ning pähklitest.
Seega pole vahet kas lähete jõusaali, trenni või soovite oma päevaga edasi minna, saate toodetega need toiteained, mida vajate selleks, et oma päeva õigesti alustada.

 

Tegeled tervisliku toitumisega
Kuna Purition sisaldab rohkesti häid aineid ja selle suhkrusisaldus on madal, hoiab see sind tervisliku toitumise kohapealt järje peal jaanuarist detsembrini. Purition on hommikusöögina lihtsalt parem viis oma päeva alustamiseks, kuna see sisaldab tasakaalukat segu valkudest, kiududest ja tervislikest rasvadest ning selles sisalduvate rafineeritud süsivesikute ja suhkru tase on väga madal. Purition on ka gluteenivaba ja seda on lihtne seedida, seega on see suurepärane viis oma päeva alustamiseks.

 

Soovid kehakaalu langetada või tõsta
Puritioni ainulaadsed gluteenivabad täisväärtusliku toidu segud võimaldavad lihtsalt oma portsjoneid jälgida ja nendes sisalduv süsivesikute ning suhkrute tase on madal.
Kuna Purition sisaldab rohkesti valku ja kiudusid, püsib sinu kõht ilusti täis, mis tähendab, et sul ei teki kiusatust haarata mõnda suhkrurikast snäkki enne lõunat – mis on ideaalne, kui soovite mõistlikul viisil kaalu langetada.

VALMISTAMiNE - see on imelihtne! Kõigest 30 sekundiga!

Klassikalise Puritioni smuuti tegemiseks:
1) Vala blenderisse 200-250ml endale sobivat piima.
2) Lisa 40-50g (4-5 lusikatäit) Puritioni segu.
3) Lisa banaan, värskeid või külmutatud marju. 
4) Blenderda ja naudi!

Videot valmistamise kohta vaata siit - https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=dqIc8wYb9dw

 

KUIDAS Puritioniga TUTVUST TEHA?
Väga palju kliente armastab Puritioni, kuid leidub paljusid, kellele see alguses väga muljet ei avaldanud. Lihtsam viis proovimiseks on tellida endale proovipakid - http://www.okokaubamaja.ee/et/b/purition - sellest piisab, et teha üks kokteil päevas, kogeda, kuidas Puritionis sisalduv päris toit sinu enesetunnet mõjutab ja milline on sinu lemmikmaitse. Kasuta Puritionit päevas ühe toidukorrana (hommiku- või lõunasöögiks) ja ülejäänud eined kodus valmistatud toiduna, mis võib olla nii lihtne kui lihatüki valmistamine grillil või ahjus ning mõningate hooajaliste roheliste juurviljade aurutamine.