Vitamiin C - looduse imerelv, mis ravib "ravimatuid" haigusi

20.12.2015
Vitamiin C - looduse imerelv, mis ravib "ravimatuid" haigusi

C-vitamiin on medistsiinis enim alahinnatud ja ignoreetitud toimeaine. Erinevalt loomamaailmast ei suuda inimese keha ise c-vitamiini toota. Infektsioonidega võitlemiseks ja teiste elufunktsioonide toimimiseks on see aine kehale aga elutähtis.

.... see on üldtuntud informatsioon ja vaevalt on mõnda muud ainet rohkem uuritud kui c-vitamiini. Sellegi poolest  ignoreerib kaasaegne meditsiin neid positiivseid tulemusi. Vitamiin C on inimkonnale kingitud imerelv erinevate haiguste vastu. Sellega saab ravida lootusetuid ja sageli surmaga lõppevaid haigusi. Miks küll seda tüüpi ravi ei kasutata?

Vitamiin C on oht farmaatsiatööstusele

Farmaatsiatööstus torpedeerib vitamiin C kasutamist. Põhjus on selge: laialdane C-vitamiini kasutamine muudaks tuhandeid ravimid ja vaktsiinid tarbetuks. Kõrvaltoimetevaba looduslik toode võib takistada lugematute nakkushaiguste levikut ning "ümberpöörata" nohu, gripi, samuti tuberkuloosi või malaaria. C-vitamiin toimib samuti kõiksugu erinevat laadi mürgistuste vastu. Ta ravib haigusi, mida peetakse ravimatuteks, näiteks nagu lastehalvatus ja hepatiit.

Tervendav potentsiaal, mida arstid suurelt jaolt ignoreerivad

On küllaldaselt uuringuid ümberlükkamatult tõestamaks, et C-vitamiin on kõige olulisem toitaine saavutamaks ja säilitamaks optimaalset tervislikku seisundit.

Oma raamatus "Curing the Incurable: Vitamin C, Infectious Diseases, and Toxins" näitab Thomas E. Levy kui tähelepanuväärne on C-vitamiini mõju. Oma raamatus on ta selle kohta kokku kogunud üle 1200 teadusliku viite, mis teeb sellest kõige ulatuslikuma ja omataolisema töö selles vallas. Paljud andmed on lausa rabavalt uskumatud. Ja ometi teaduslikult dokumenteeritud. Kui nende andmetega tutvute, siis jõuate arusaamisele, et C-vitamiin on looduslik ravivahend, mille sarnast teist siin maa peal ei leidu!

Lugege ise, mida c-vitamiin suudab. Tellige see raamat (näiteks Amazonist) et suudaksite iseseisvalt mõelda ning oma tervisliku heaolu eest hea seista.


 

"Selle raamatuga liitub Thomas E. Levy suure ringi c vitamiini uurinud teadlastega nagu Albert Szent-Györgyi, Linus Pauling, Frederick R. Klenner ja teised." International Council for Health Freedom