Kuidas osta?

Ökokaubamajas on võimalik ostu sooritada nii registreerimata kui ka registreerunud kliendil. Kaup toimetatakse kohale nii üle Eesti kui ka Soome.

1. Tellimuse vormistamine

- Vali välja endale meeldiv toode, vajuta nupule "Lisa korvi” ja toode lisatakse ostukorvi.
- Seejärel on võimalik jätkata teiste toodetega tutvumist, nende lisamist ostukorvi, muuta korvi sisu või alustada maksmist.

2. Kauba eest tasumine
- Kauba eest tasumiseks mine ostukorvi, mille leiad leheküljel paremal üleval servas rohelisele korvi kujutisele vajutades.
- Vajutades nupule “Maksa” suunatakse lehele, kus tuleb täita ära kontaktandmed ja valida endale sobiv tarneviis, valides rippmenüüst lähim Itella Smartposti pakiautomaat. Soome tellimise korral vali kõige pealt menüüst Soome ja seejärel sobiva asukohaga pakiautomaat.

Pane tähele: kontaktandmete ja tarneviisi valimisel tuleb olla tähelepanelik, sest selle informatsiooni õigsusest ja täpsusest sõltub soovitud toote kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Teenuse osutaja ei vastuta täitmisel Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mittetäitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

- Kui oled täitnud vajalikud lahtrid ja kontrollinud andmed üle, siis vajuta maksmiseks nuppu “Maksa”, mis asub lehel all paremas nurgas.
- Peale nupule “Maksa” vajutamist kuvatakse Makseviisid, kus on pankade loetelu, mille kaudu on võimalik tasuda. Tasuda on võimalik Swedbank ja SEB pangalingi, Maksekeskuse (Danske Bank, Krediidipank, LHV Pank, Nordea pank), VISA ja MasterCard krediitkaardi ning Paypal kaudu.
- Vali endale pank, mille kaudu soovida tasuda, selleks vajutada panga pildi juures olevat nuppu “Maksa”.
- Peale klikkimist nupule "Maksa" suunatakse teid kas otse panka (Swedbank, SEB pank) või Maksekeskusesse.

Kui sisened otse panka (Swedbank, SEB korral), siis tuleb kontrollida üle makseinfo, sooritada makse ja vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”.
Kui tasud Maksekeskuse kaudu (Danske Bank, Krediidipank, LHV Pank, Nordea pank), siis tuleb Maksekeskuses märkida linnuke kasti "Olen tutvunud ja nõustun tingimustega" ja vajutada vastava panga logole. Seejärel suunatakse panka, kus tuleb kontrollida üle makseinfo, sooritada makse ja vajutada nuppu “Tagasi kaupmehe juurde”. Pane tähele: krediitkaardiga makstes tuleb täita lehe all olevad “Maksa kaardiga” vastavad tühjad väljad ja vajutada nupule “Maksa”.

- Ostukinnitus saadetakse esitatud e-posti aadressile.

3. Kohale toimetamine
Tellimus toimetatakse kohale 1-2 tööpäevaga Itella SmartPosti vahendusel.
- Kauba kohale jõudmisest soovitud Itella SmartPosti pakiautomaati, saadetakse paki saaja mobiitelefonile vastavasisuline SMS, milles on kirjas pakiautomaadi ukse avamise kood. Kauba kättesaamiseks tuleb minna pakiautomaadi juurde ja sisestada uksekood vastavalt pakiautomaadi puutetundliku ekraanil olevatele juhistele.
- Alates 30 € tellimusest transport üle Eesti tasuta.

Küsimuste korral võta ühendust:
tel: +372 56060119
e-post: info@okokaubamaja.ee