Ökokaubamaja:

"rohkem kui öko, enam kui kaubamaja"

Ökokaubamaja koondab enda virtuaalse katuse alla kõik öko, mahe, orgaaniliste, looduslähedaste, puhaste toodete ning maitsete tootjad Eestimaal ja maailmas.

Ökokaubamaja kliendid saavad tellida endale meelepäraseid tooteid ühest kohast. Sellega vähenevad tranpordikulud, mis tekiksid erinevatest poodidest toodete ostmisel ning ühtlasi jääb maha väiksem ökoloogiline jalajälg. Ökokaubamajas pakutav tootevalik uueneb ja täieneb iga päev, sest müüme seda, mis endalegi meeldib ja mida kliendid soovivad. Väärtustame kõrgelt klientidelt saadud tagasisidet olemasoleva sortimendi ja uute toote soovituste kohta.

Loodud virtuaalne ökokaubamaja annab suurepärase võimaluse toodete tutvustamiseks ja müümiseks nii Eestis kui välismaal, sest koht ja aeg ei ole piiratud. Ökokaubamaja eesmärk on aidata alustavatel, väikeettevõtjatel ja maaletoojatel keskenduda oma põhitegevusele, alates tootearendusest kuni hankijatega suhtlemiseni. Loomulikult pakume omaltpoolt toetuseks täielikku müügi- ja logistilist tuge.

 

Meeldivaid oste soovides
www.ökokaubamaja.ee

Öko Trade OÜ
Registrikood: 12685210
KMKR nr: EE101734068
tel: + 372 5 60 60 119
e-post: info@okokaubamaja.ee